هدهد، پیام آور عشق و فرزانگی

hodhod publication
هذا من فضل ربی
هدهد، پیام آور عشق و فرزانگی

بنام خداوند جان و خرد
دوستان سلام - خوش آمدید
انتشارات هدهد با شماره مجوز 999 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1374 فعالیت خود را شروع کرده و دفتر مرکزی آن در شهر مقدس قم می‌باشد. این انتشارات در سه زمینه 1– چاپ و نشر کتاب 2-خدمات چاپ و نشر و 3- تولید محصولات سمعی – بصری فعالیت دارد و محل سکونت مدیر آن شهرستان زرقان فارس است.
هدهد نه فقط نام انتشاراتی من، بلکه یادآور خاطرات برادر شهیدم، ابوالفضل صادقی، و سرپل ارتباطی من با تمام دوستانم در سراسر کشور (و جهان) به حساب می‌آید. اگرچه گستره‌ی فعالیت این انتشارات کشوری و سراسری است اما بیشتر برای چاپ آثار خودم و دوستانم در نظر گرفته‌ام در عین حال پذیرای سفارشات متقاضیان محترم از سراسر کشور نیز بوده و خواهد بود.
هدهد علاوه بر فعالیت در سه زمینه فوق، از ابتدای فعالیتش راهنمای دوستان و هموطنان دیگر بوده و (از دستنوشته تا ویرایش و چاپ و پخش کتاب) به آنها مشاوره رایگان در تمام امور چاپ و نشر داده و میدهد.
+++++++++++
شماره حساب رسمی انتشارات هدهد: 5859831051096666 بانک تجارت – شعبه زرقان فارس – به نام محمد حسین صادقی
والسلام
ارادتمند - محمد حسین صادقی
Sadeghi, M.H
09176112253
hodhodzar@gmail.com
۰۹۳۹۸۱۱۴۱۵۴واتساپم

بایگانی

۱ مطلب در شهریور ۱۴۰۰ ثبت شده است

هوالجمیل
در انتخابات قبل (یعنی ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا که در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران برگزار شد) بسیاری از همشهریانم طبق برنامه انتخاباتهای گذشته، منتظر حضورم بودند ولی نمیدانستند که رد صلاحیت شده ام، من هم چیزی در این مورد منتشر نکردم چون دو خطر را احساس میکردم یکی تحریم انتخابات و دلسردی مردم و عدم حضورشان پای صندوقها که حداقل منجر به برنده شدن رقبای محترم محلی ما، در انتخابات میشد و دیگری احتمال آشوب و درگیری توسط افراطیون که به نفع نظام و کشور و مردم نبود، به هر حال این شکوائیه را زمانی منتشر میکنم که انتخابات تمام شده و آبها از آسیاب افتاده است البته در همان زمان شکایتنامه های محرمانه متعددی به جاهای مختلف نوشتم که همه بی نتیجه بود.... بقیه در ادامه مطلب..

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ شهریور ۰۰ ، ۲۰:۳۳
محمد حسین صادقی