هدهد، پیام آور عشق و فرزانگی

hodhod publication
هذا من فضل ربی
هدهد، پیام آور عشق و فرزانگی

بنام خداوند جان و خرد
دوستان سلام - خوش آمدید
انتشارات هدهد با شماره مجوز 999 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1374 فعالیت خود را شروع کرده و دفتر مرکزی آن در شهر مقدس قم می‌باشد. این انتشارات در سه زمینه 1– چاپ و نشر کتاب 2-خدمات چاپ و نشر و 3- تولید محصولات سمعی – بصری فعالیت دارد و محل سکونت مدیر آن شهرستان زرقان فارس است.
هدهد نه فقط نام انتشاراتی من، بلکه یادآور خاطرات برادر شهیدم، ابوالفضل صادقی، و سرپل ارتباطی من با تمام دوستانم در سراسر کشور (و جهان) به حساب می‌آید. اگرچه گستره‌ی فعالیت این انتشارات کشوری و سراسری است اما بیشتر برای چاپ آثار خودم و دوستانم در نظر گرفته‌ام در عین حال پذیرای سفارشات متقاضیان محترم از سراسر کشور نیز بوده و خواهد بود.
هدهد علاوه بر فعالیت در سه زمینه فوق، از ابتدای فعالیتش راهنمای دوستان و هموطنان دیگر بوده و (از دستنوشته تا ویرایش و چاپ و پخش کتاب) به آنها مشاوره رایگان در تمام امور چاپ و نشر داده و میدهد.
+++++++++++
شماره حساب رسمی انتشارات هدهد: 5859831051096666 بانک تجارت – شعبه زرقان فارس – به نام محمد حسین صادقی
والسلام
ارادتمند - محمد حسین صادقی
Sadeghi, M.H
09176112253
hodhodzar@gmail.com
۰۹۳۹۸۱۱۴۱۵۴واتساپم

هوالجمیل

دوست گرامی جناب آقای ...... مؤسسه .............

با سلام و عرض ادب

در رابطه با درخواست حضرتعالی لیست کتابهایم را تقدیم میکنم که ردیفهای 1 – 2 – 5 – 10 -11 – 17 – 20 – 28 – 29 – 32 – 43 در رابطه با شهدا و دفاع مقدس است چند تا از آنها نیز که حدود بیست سال قبل منتشر شده شابک نداشته است. یک مورد هم به نام جانباز کوچک مربوط به سال 1371 است که توسط مؤسسه نشر هنر اسلامی تهران منتشر شده است.

اشاره ای به زندگینامه و برخی از آثارم در دانشنامه تخصصی امام حسین علیه السلام که توسط دانشنامه‌ی شعر عاشورایی، ج‌ ۲، ص: ۱۵۵۱-۱۵۵۲. درج شده است.

مقاله دو قسمتی تاریخ شعر جنگ کودک و نوجوان که توسط حوزه هنری همدان منتشر شده نیز چندین بار به اسم اینجانب و آثارم اشاره شده است.

همچنین در این قسمت از سایت کتابشناسی دفاع مقدس و  مأخذشناسی دفاع مقدس جنگ ایران و عراق۱ و همچنین در مقاله کتابشناسی کودک و دفاع مقدس در  خبرگزاری کتاب ایران مطالبی درباره آثارم وجود دارد.

مطالب زیر نیز در رابطه با حقیر و آثارم قابل ذکر است:

مصاحبه ای درباره برادرم، سردار شهید ابوالفضل صادقی در سایت مرکز حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس سپاه فارس وجود دارد.

معرفی خودم در پروفایل یکی از وبلاگهایم 

سراب‌های سبز: خاطرات یک سرباز صفر

تعدادی از آثارم شبکه جامع کتاب گیسوم

وبلاگهایم

مطالبم در رابطه با شهدا و دفاع مقدس

اشعارم  به فارسی

اشعارم به انگلیسی

اخبار تحلیلی و پژوهشهای زرقان شناسی

انتشارات هدهد

کتابهای منتشر شده هدهد در سایت کتاب

والسلام 
ارادتمند و ملتمس دعا

محمد حسین صادقی

14/9/1396