هدهد، پیام آور عشق و فرزانگی

انتشارات هدهد

بنام خداوند جان و خرد
Sadeghi,M.H
دوستان سلام - خوش آمدید
معرفی هدهد
انتشارات هدهد با شماره مجوز 999 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1374 فعالیت خود را شروع کرده و دفتر مرکزی آن در شهر مقدس قم می‌باشد. این انتشارات در سه زمینه 1– چاپ و نشر کتاب 2-خدمات چاپ و نشر و 3- تولید محصولات سمعی – بصری فعالیت دارد و محل سکونت مدیر آن شهرستان زرقان فارس است.
هدهد نه فقط نام انتشاراتی من، بلکه یادآور خاطرات برادر شهیدم، ابوالفضل صادقی، و سرپل ارتباطی من با تمام دوستانم در سراسر کشور (و جهان) به حساب می‌آید. اگرچه گستره‌ی فعالیت این انتشارات کشوری و سراسری است اما بیشتر برای چاپ آثار خودم و دوستانم در نظر گرفته‌ام در عین حال پذیرای سفارشات متقاضیان محترم از سراسر کشور نیز بوده و خواهد بود.
هدهد علاوه بر فعالیت در سه زمینه فوق، از ابتدای فعالیتش راهنمای دوستان و هموطنان دیگر بوده و (از دستنوشته تا چاپ و پخش کتاب) به آنها مشاوره رایگان در تمام امور چاپ و نشر داده است.
اگر شما دوست گرامی نیز سؤالی درباره مراحل مختلف چاپ کتاب و مجوزهای لازم و پخش کتاب دارید می‌توانید به یکی از سه طریق زیر اقدام فرمائید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم.
1- تلفن 09176112253
2- ایمیل hodhodzar@gmail.com
3- گذاشتن کامنت در همین وبلاگ
والسلام
کتب منتشر شده اینجانب:
1- کندوی مزامیر
2- جانباز کوچک
3- تو شبیهی به شهید
4- پروانه ها
5- زیباترین درخت
6- زیبا ولی شکستنی
7- بچه های سیمرغ و اشک منورها در فرات ایثار
8- ستاره ها و اشاره ها
9- سهیل کهکشان معرفت - زندگینامه و اشعار مرحوم مهدی بوریاباف ( سهیل)
10- شبهای آفتابی
با آروزی سلامتی و شادکامی برای شما
ارادتمند
محمد حسین صادقی
09176112253
+++++++++++++++
جهت دریافت کتابها، قیمت آن را به حساب شماره 795256253 بانک تجارت و یا
به شماره کارت 5859831051096666 به نام محمد حسین صادقی – انتشارات هدهد
واریز و با شماره تلفنهای 09176112253 و یا 07132623554 تماس حاصل فرمائید.
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات
  • ۱۰ تیر ۹۶، ۰۹:۰۷ - مریــــ ـــــم
    تبریک :)

هوالجمیل
ما سرودیم آنچه را زیستیم و زیستیم آنچه را سرودیم.
بیوگرافی : به درخواست خواهر گرامی: سرکار خانم دکتر مرضیه محمد زاده نویسندۀ محترم کتاب دانشنامه شعر عاشورائی.
مشخصات: محمد حسین صادقی (متخلص به غلام) فرزند آقاکوچک، متولد 24/2/1339 ، محل تولد و سکونت: شهر زرقان فارس، لیسانس زبان انگلیسی از دانشگاه شیراز، متأهل و دارای سه فرزند، ناشر و روزنامه نگار.
شاعری را بطور رسمی در تابستان 1365 با سرودن نوحه و مرثیه در مناطق جنگی آغاز نمودم، در همان سالها در سه مسابقه کشوری شرکت کردم و با شعر جوجه ماشینی سال 1367در کنگره شعر روستا (توسط جهاد سازندگی)؛ با شعر مزامیر سبز در کنگره شعر دفاع مقدس در همانسال (توسط بنیاد جانبازان) و با شعر آهنامه چاووش در کنگره شعر عاشورا در سال 1368 حائز رتبه‌های اول و دوم کشوری شدم. 
تاکنون ده اثر در زمینه¬های شعر، داستان و نمایشنامه و تحقیق منتشر کرده‌ام: شامل هشت کتاب برای کودکان و نوجوانان با نام‌های: شب‌های آفتابی، تو شبیهی به شهید، ستاره‌ها و اشاره‌ها، جانباز کوچک، بچه‌های سیمرغ (شعر مذهبی و دفاع مقدس)؛ زیبا ولی شکستنی (داستان)؛ پروانه‌ها، زیباترین درخت (نمایشنامه منظوم)؛ و دو کتاب برای بزرگسالان، با نام‌های: کندوی مزامیر (تحقیق و شعر درباره شهر مقدس قم) و تاریخ و فرهنگ زرقان (تحقیق و شعر درباره زادگاهم). 
اگرچه بیشترین فعالیت ادبی اینجانب در زمینه‌ی فرهنگ عاشورا و دفاع مقدس بوده و برخی از اشعارم در نشریات و کتب چاپ شده و بعضی نیز به صورت نوحه و سرود اجرا شده‌اند اما تاکنون هیچ کتاب مستقلی برای بزرگسالان در این زمینه‌ها منتشر نکرده‌ام.
در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با چهار برادرم در حد چند قطره کوچک وصل به اقیانوس عظیم و خروشان عاشورائیان زمان بودیم و برادر دلاورم ابوالفضل (محمد حسن) پس از شش سال نبرد قهرمانانه نهایتاً در کربلای شلمچه به شهادت که آرزوی دیرینه‌اش بود رسید و آسمانی شد. 
در سالهای 74 تا 76 صاحب امتیاز و مدیر مسئول هفته نامه سراسری هدهد بودم (که نامش را از برادر شهیدم وام گرفته بودم) و آن را در ابتدا برای شهرم زرقان، سپس برای استان فارس و نهایتاً برای کشور منتشر می‌کردم، از همان سال تاکنون نیز مدیر مسئول انتشارات هدهد هستم و حدود دو سال است که نشریه محلی زرقان را نیز تهیه و منتشر می‌نمایم.
در اولین و چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر، با اکثریت آراء به عنوان اولین نماینده مردم شریف زرقان انتخاب شدم و در سالهای 79 و 80 نیز شهردار زادگاه مذهبی و باستانی‌ام زرقان خدمتگزار مردم شریف و حق‌شناس زرقان بودم.
در چهار دوره نیز به عنوان عضو فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در مکه و مدینه توفیق خدمتگزاری به ضیوف‌الرحمان و زائرین شیدای بقیع و حرم مطهر نبوی داشته‌ام.
بزرگترین افتخارم در دنیا و آخرت، دریافت مقام غلامی در بارگاه ملکوتی اهلبیت است ولی اقرار می‌کنم که هنوز حتی نتوانسته‌ام مقام رفیعی را که در تخلصم نهفته درک کنم.
و حرف آخر اینکه: زیباترین و ماناترین اثر فرهنگی شاعران و هنرمندان نسل انقلاب همانا انقلاب و دفاع مقدس بود. نسل ما، تمام مفاهیم و مضامین آرمانی خود یعنی شور و شعور و شهادت و جانبازی و وفاداری و ایثارگری را در عاشوراهای مکرر انقلاب و کربلاهای مجدد دفاع مقدس تجربه کرد و حقیقی‌ترین اشعار عاشورائی تاریخ تشیع را در عمل سرود. آنچه از جنس شعر و هنر بر ذهن و زبان و قلم ما جاری شد به قصد شعر گفتن و شاعر شدن و ماندن نبود، سرگذشت زندگی‌مان بود که بخاطر موزون بودن زبانمان تبدیل به شعر می‌شد؛ در اصل، ما سرودیم آنچه را زیستیم و زیستیم آنچه را سرودیم. 
---------
جدیدترین آثارم
-----
کوثریه ، مجموعه شعر مذهبی
------------
عنقای لاهوت
پژوهشی درباره سید عمادالدین نسیمی و ارتباطش با زرقان
---------------
داستان آهوی بهشتی
درباره شهید سید محمود بهارلو و جانباز رشید سید محمد جواد بهارلو
--------------------
سرابهای سبز
خاطراتم از روزهای آغازین جنگ تحمیلی در نفت شهر و گیلانغرب
-------------------------
تاریخ و فرهنگ زرقان
گزیده مطالبم درباره بخش تاریخی و باستانی زرقان
---------
والسلام
ارادتمند و ملتمس دعا
محمد حسین صادقی (غلام) – مدیر انتشارات هدهد
زرقان فارس- 28/7/1392